O nas / Regulamin obiektu

 

Serdecznie witamy w Dworze Złotopolska Dolina
Będziemy Państwu bardzo wdzięczni za przestrzeganie Regulaminu,
który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa w czasie pobytu.
 

REGULAMIN


1. Doba hotelowa trwa od godziny 14.00 do godziny 11.00 dnia następnego. Życzenie przedłużenia pobytu prosimy zgłaszać w Recepcji do godziny 9.00 dnia, w którym upływa termin najmu pokoju. Prośbę tą postaramy się spełnić w miarę istniejących możliwości.
2. Jeśli Gość nie określił czasu pobytu najmując pokój, przyjmuje się, że pokój został wynajęty na jedną dobę.
3. Dwór Złotopolska Dolina świadczy usługi zgodnie ze swoim standardem. W przypadku zastrzeżeń dotyczących jakości usług prosimy o jak najszybsze zgłaszanie ich do Recepcji, co umożliwi nam niezwłoczną reakcję.
4. Na życzenie Gościa świadczymy nieodpłatnie następujące usługi: udzielania informacji związanych z pobytem i podróżą, budzenie o wyznaczonej godzinie, przechowywanie pieniędzy i przedmiotów wartościowych w czasie pobytu gościa w hotelu, przechowywanie bagażu Gości zameldowanych w hotelu.
5. Dwór Złotopolska Dolina ponosi odpowiedzialność za utratę lub uszkodzenie rzeczy wniesionych przez Gości korzystających z jego usług w zakresie określonym przepisami art.846-849 Kodeksu Cywilnego.
6. Odpowiedzialność Dworu z tytułu utraty lub uszkodzenia pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności albo przedmiotów mających wartość naukową lub artystyczną jest ograniczona, jeżeli przedmioty te nie zostaną oddane do depozytu w Recepcji.
7. Dwór Złotopolska Dolina nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenie lub utratę samochodu lub innego pojazdu należącego do Gościa.
8. Gość hotelowy ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych hotelu powstałe z jego winy lub z winy odwiedzających go osób.
9. Każdorazowo opuszczając pokój Gość powinien sprawdzić zamknięcie drzwi, a klucz pozostawić w Recepcji.
10. Gość hotelowy nie może przekazywać pokoju osobom trzecim, nawet, jeśli nie upłynął okres, za który Gość uiścił należną za pobyt opłatę.
11. Osoby odwiedzające naszych Gości proszone są o opuszczenie pokoi hotelowych przed godz.22.00.
12. W hotelu obowiązuje zachowanie ciszy od godziny 22.00 do godziny 7.00.
13. Ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe zabronione jest używanie w pokojach hotelowych grzałek, żelazek elektrycznych, czajników i innych urządzeń niestanowiących wyposażenia pokoju za wyjątkiem maszynki do golenia i suszarki do włosów.
14. Dwór Złotopolska Dolina może odmówić przyjęcia Gościa, który podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył Regulamin wyrządzając szkodę w mieniu hotelowym lub Gości albo szkodę na osobie Gości, pracowników hotelu albo innych osób przebywających w hotelu albo też w inny sposób zakłócił spokojny pobyt Gości lub funkcjonowanie hotelu.
15. Opłata za zgubiony klucz wynosi 50,00 zł.

 

Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w naszych posiłkach mogą występować następujące składniki wywołujące reakcje alergiczne:
- zboża zawierające gluten (pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut),
- skorupiaki,
- jaja,
- ryby,
- orzeszki ziemne (arachidowe),
- soja,
- mleko (łącznie z laktozą)
- orzechy, tj. migdały, orzechy laskowe, włoskie, nerkowca, pekan, brazylijskie, pistacje/orzechy pistacjowe, makadamia lub orzechy queensland,
- seler,
- gorczyca,
- nasiona sezamu,
- łubin,
- mięczaki
- dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr

 

Życzymy udanego pobytu,
Dyrektor Generalny Dworu Złotopolska Dolina