Wesela

Dwór Złotopolska Dolina – wesele w klimatach rodem z „Pana Tadeusza”

Marzyłaś o tym, by zatańczyć poloneza jak Zosia z Tadeuszem? Chciałeś wziąć udział w polowaniu i przynieść trofeum swojej wybrance? Wasza przysięga małżeńska może zaczynać się od słów „Niech słowo 'kocham' jeszcze raz z ust twych usłyszę, Niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę”. Potem rzucicie się w wir weselnych uciech niczym w mickiewiczowskiej epopei. Te XIX-wieczne atrakcje zapewni Dwór Złotopolska Dolina.

Najlepszym pomysłem na zorganizowanie wesela, jest przyjazd do Dworu kilka dni wcześniej. Para Młoda może wtedy wtopić się w specyficzny klimat tego miejsca i skorzystać z wielu proponowanych uciech. Polowanie, grzybobranie lub zimowe kuligi – atrakcji nie zabraknie o żadnej porze roku. Dla fanów nowocześniejszych rozrywek organizowane są loty krajobrazowe motolotnią lub samolotem, wycieczki motorówką po Wiśle, nauka gry w golfa lub spływ kajakowy rzeką Wkrą.
Jeżeli Para Młoda marzy o ślubie na wolnym powietrzu, „Dwór Złotopolska Dolina” spełni każdą zachciankę. Gustowne ogrody zaprojektowane przez znanych warszawskich architektów krajobrazu sprawią, że sakramentalne „tak” będzie wypowiedziane w niezapomnianej scenerii.

Dwór prowadzony jest przez młodych, kreatywnych ludzi, którzy są w stanie zorganizować przyjęcie na miarę indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dlatego styl, w jakim odbywać się będzie wesele ma tyko jedną granicę – Waszej wyobraźni. Skorzystać można również z profesjonalnego doradztwa w zakresie organizacji oprawy ślubno-weselnej.

Para Młoda może również zamówić sesję fotograficzną w plenerze Złotopolskiego Lasu lub wybrać fotoreportaż ze ślubu i wesela. Na potrzeby Weselników, Dwór można wynająć na wyłączność. Cały obiekt jest ogrodzony, nie ma więc mowy o wtargnięciu nieproszonych gości.

Sielska, anielska wieś z posmakiem szlacheckiej tradycji i atrakcjami iście XIX-wiecznych uciech. „Dwór Złotopolska Dolina” to wymarzone miejsce na wesele, w którym poczuć można klimat dawnej arystokracji, ale też zasmakować w nowoczesności. Zachęcamy Pary Młode, bo: „Brama na wciąż otwarta przechodniom ogłasza, Że gościnna i wszystkich w gościnę zaprasza”.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu przygotowanego przez http://www.wodzireje.net/

http://www.youtube.com/watch?v=7znJdFa1p4w

 

Zdjęcia oglądane przez Państwa, zostały między innymi wykonane przez studia fotograficzne www.2xfoto.pl, FILMLOVE oraz www.monikastachura.com, które  polecamy jako wykonawcę niezapomnianego reportażu z przyjęcia weselnego. 

 

A oto kilka migawek z przygotowań do slubu, samego ślubu oraz przyjęcia weselnego:

vimeo.com/173766308

vimeo.com/143128557

vimeo.com/144345379

vimeo.com/148741976

vimeo.com/148864463

vimeo.com/72611877

vimeo.com/140980885

vimeo.com/142482285

 

 

autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl
autor: www.2xfoto.pl